Home      O nás      Ceníky      Kontakty      GDRP         

Charakteristika firmy

Firma TELECOM 21 CB s.r.o. poskytuje svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti telekomunikačních služeb, slaboproudých, bezpečnostních systémů a počítačových sítí. Od projektu, instalace, opravy a revize, až po výběr nejvhodnější technologie včetně její instalace, záruční a pozáruční údržby.

Pro zajištění služeb v rozsahu a kvalitě, kterou vyžadují naši zákazníci, má firma vybudovaný kvalitní tým odborníků, který je  schopen plnit nejnáročnější požadavky. Aby to tak mohlo být i do budoucnosti, firma dbá na stálé zvyšování kvalifikace svých pracovníků.
Díky vysoké kvalifikaci naší společnosti, jejímu úspěšnému dlouhodobému působení na trhu a  širokého spektra zákazníků, jsme schopni být kvalitním partnerem pro zavádění a distribuci nových technologií, služeb a produktů.
TELECOM 21 CB s.r.o. se orientuje výhradně na spolupráci s předními výrobci technologií. Mezi ně patří např. Alcatel, Matra, Panasonic, Siemens, Bosch, Esser, Vivotek, Hikvision, DELL, Cisco, Microsoft, Google.

Historie firmy :
1992 - založení TELECOM 21 spol.s.r.o.
1994 - sídlí firma ve vlastních prostorách v centru Českých Budějovic
1995 - TELECOM 21 spol.s.r.o. získala licenci na budování místních telefonních sítí
1995 - založení TELECOM 21 CB s.r.o., která převzala původní aktivity, tak aby TELECOM 21 spol. s r.o. se mohl věnovat pouze výstavbě a provozu místních sítí